Developerské projekty

SPOLUPRACUJEME S ARCHITEKTY A DEVELOPERY JAKO EXKLUZIVNÍ DODAVATEL  FOTOVOLTAICKÝCH ELEKTRÁREN A CHYTRÝCH DOMÁCNOSTÍ


Unikátní hybridní fotovoltaické elektrárny dodáváme také našim obchodním partnerům z řad developerů, stavebních firem a investorů. Společně s architekty a investory těchto nových projektů přistupujeme k využití principů komunitní energetiky v rámci lokální distribuční soustavy. Budoucí majitelé domů a fotovoltaických systémů na jejich střechách, budou mít příležitost v rámci energetické komunity mezi sebou sdílet energii, obchodovat s ní a stát se také aktivním účastníkem energetického trhu. Standardem instalací našich fotovoltaických systémů je doplňkový set umožňujícím majitelům domů dobíjet elektromobil.

Všechny námi dodávané systémy standardně komunikují s technologií chytré domácnosti LOXONE, kterou dle přání investora také dodáváme. 


Developeři & investoři

PROJEKTY VÝSTAVBY RODINNÝCH A BYTOVÝCH DOMŮ V ČR


Rodinné domy Křelov


Ve spolupráci s našim partnerem společností FND Stavby, s.r.o. budeme dodávat do standardu novostaveb projektu Rodinné domy Křelov naše moderní výkonné fotovoltaické elektrárny STORION SMILE.

Společnost FND stavby, s.r.o. je náš významný obchodní parter a je nám ctí klientům tohoto developera otevřít cestu k energetické soběstačnosti, úsporám a nastupujícím trendům moderní udržitelné energetiky.