SOLAR Profi


VLASTNÍ ZDROJ ELEKTRICKÉ ENERGIE - AKUMULACE PEAK SHAVING - ÚSPORY - UDRŽITELNOSTFVE - levný zdroj energie 

Investice do fotovoltaické elektrárny se již dnes vyplatí i bez dotací...

Fotovoltaické elektrárny s akumulací i bez stavíme po celé ČR

  • pro průmyslové, výrobní a skladové haly

  • budovy úřadů a státní správy

  • školy a sportovní haly

  • nemocnice a zdravotnická zařízení

  • čerpací stanice PHM a autosalony

  • obchodní centra a showroomy

  • nabíjecí stanice pro elektromobily

Udržitelná energetika

Firmy se zavedenými principy udržitelné energetiky a podnikání získávají pozitivní ohlasy mezi zákazníky a také důležitou konkurenční výhodu...

Instalací FVE na střechách výrobních průmyslových hal lze získat levný a spolehlivý zdroj čisté elektrické energie. Spolu s využitím výkonných bateriových úložišť vám vybudujeme spolehlivý, efektivní energetický systém, který přináší úspory, ale také ochranu drahých výrobních technologií před výpadky veřejné DS. Ochrana přírody a životního prostředí je dalším prospěšným bonusem takové investice.

Zelená energie pro Vaše podnikání

Příroda je dokonalým příkladem udržitelné technologie...

ZELENÁ ENERGIE

Přidejte se k firmám, co udávají směr!


Připojte firmu k tarifu Nazeleno a podnikejte se 100% zelenou elektřinou.


Eco energetika

Pomůžete změnit energetiku ve prospěch ochrany přírody a budoucnosti vašich dětí...

Noví zákazníci

Oslovíte nové zákazníky, kterým není jedno co se děje s naším životním prostředím...

Udržitelnost

Podnikání 100% Nazeleno je důležitým krokem na cestě k firemní udržitelnosti...

Green brand

S vaší firmou se přihlásíte k čisté budoucnosti a ukážete, že to není jen marketing... 

Elektřina vyrobená českou přírodou z lokálních obnovitelných zdrojů... 

S elektřinou Nazeleno budete měnit svět k lepšímu!

Kvalita prověřená časem

Pro naše realizace fotovoltaických elektráren používáme především špičkové panely od společnosti Suntech Power Holdings Co., Ltd. Tato společnost je předním světovým výrobcem fotovoltaických panelů a nabízí široký sortiment inovativních a spolehlivých fotovoltaických modulů pro výrobu čisté a udržitelné energie.

PV panely SUNTECH držíme v ČR skladem v několika typových a výkonových variantách.  Cobra!

Novinkou pro letošní rok je náš nový konstrukční systém pro instalaci FV panelů na ploché střechy s orientací panelů Jih nebo Východ - Západ. 

Bateriová úložiště

JSME NA BATERKY!


Pro výkonově náročné průmyslové instalace solárních elektráren nabízíme velkokapacitní bateriová úložiště. Všechny výkonové řady úložišť od Alpha Ess jsou modulární, škálovatelné s dokonalým monitoringem 24/7 a možností vzdáleného řízení.

Například výkonný Energy Storage System může pojmout od 259 kWh - 1,2 MWh. Monitoring probíhá po celou dobu životnosti a provozu elektrárny / baterie a se záznamem údajů na cloud.

Akumulace energie je efektivní způsob pro pokrytí zvýšené spotřeby elektrické energie, vykrývání odběrových špiček a je cestou k jisté návratnosti investice do FVE.

Kompletní nabídku bateriových systémů vám zašleme na vyžádání a doporučíme na míru pro konkrétní projektu.


Brownfield Energy Solution

V ČR se v současnosti rozkládá cca 11 000 bývalých většinou nevyužívaných průmyslových, výrobních nebo těžebních areálů, které spadají pod status brownfield.

Ve spolupráci s technologickými partnery, investory a vlastníky těchto lokalit pracujeme na  investičním energetickém projektu BROWNFIELD ENERGY SOLUTION.

Smyslem projektu je, instalovat na střechách vysloužilých výrobních hal solární elektrárny a to s využitím soukromých investic, dotačních titulů a podpory institucí. Plánujeme také realizace plovoucích solárních polí ve vytěžených a zatopených povrchových dolech. Vyrobená energie bude spotřebována v dosahu místa její výroby dle zásad decentralizace energetiky.


Revitalizace roky devastovaných území se již konečně stává součástí strategických plánů obnovy a rozvoje krajiny, které připravují instituce a samosprávy a my se na těchto projektech s nadšením podílíme. Tam kde ostatní vidí problémy a komplikace, my vidíme příležitosti. Čerpáme inspiraci u nás i v zahraničí a je nám ctí spolupracovat na těchto projektech s mnoha skvělými partnery.

Nejde však jen o revitalizace a nápravu dluhů minulosti. Je nutná zásadní modernizace energetiky jako takové a zde již existuje plán, opatření s přesahem do ekonomiky, ochrany krajiny a návratu české republiky na cestu ekonomického růstu a obnovy. Spolek Změna k lepšímu je hnací silou těchto zásadních změn a my jsme u toho !


Agrivoltaika

ZEMĚDĚLSTVÍ BUDOUCNOSTI

Agrivoltaika je sice u nás relativně nový pojem, ale velmi účinná a prověřená technologie. Ve spolupráci s několika výrobci nabízíme vysoce účinné poloprůhledné nebo oboustranné fotovoltaické moduly, které jsou vhodné pro budování solárních elektráren na zemědělsky nebo chovatelsky využívané půdě.

Rostliny pěstované pod zastřešením z PV panelů nebo v jejich stínu mají vyšší výnosy, půda tolik nevysychá a vše je efektivně doplněno výrobou čisté elektrické energie. Vertikální ani horizontální instalace PV panelů na konstrukci nijak nebrání pohybu zemědělské techniky. Agrivoltaika, to je nová ekonomická příležitost pro zemědělství!

Instalace agrivoltaiky jsou rovněž strategickou součástí projektů obnovy krajiny, kdy se vrací půdě její zemědělské využití a doplnění o výrobu elektrické energie pro využití v místě její produkce dává všemu další a zásadní ekonomický přínos.

Solární carporty & nabíjecí stanice

ZASTŘEŠENÍ PARKOVIŠŤ SPOJENÉ S VÝROBOU OBNOVITELNÉ ENERGIE 

Elektromobilita

Elektromobilita a její intenzivní rozvoj je závislá na dostatečné síti nabíjecích míst. Jako praktický doplněk podpory e-mobility proto nabízíme široký výběr modelů solárních carportů, které jsou osazeny zastřešením ze speciálních fotovoltaických modulů.

Tyto panely jsou vhodné také pro zimní zahrady, terasy, pergoly.

Carporty nabízíme jak "typové" pro instalaci u rodinných domů, tak vyrobené na zakázku pro obchodní centra, veřejná parkoviště nebo čerpací stanice PHM.

Carport je možné doplnit nabíječkou. Nabídku zpracujeme na vyžádání.

Fotovoltaika & Architektura

V mnoha případech naráží záměr instalace běžných FV panelů na odmítavý postoj investorů z důvodu zásadního vlivu na vzhled a architekturu budovy.

Stále častěji se ale v praxi setkáváme s promyšlenými a technologicky vysoce funkčními variacemi solárních panelů, uzpůsobených pro instalace např. na fasádách budov. Dokonalý design těchto nových typů solárních panelů, povýšil fotovoltaiku na estetický, ale také vysoce efektivní architektonický prvek.

Oblibu získávají také fotovoltaické panely integrované do střešní krytiny nebo FV panely přímo nahrazující střešní plášť. Pro některé aplikace jsou vhodné taktéž solární střešní tašky.


Konkrétní nabídku technologie, typu a předběžnou kalkulaci Vám připravíme na míru Vašeho projektu. Pošlete nám prosím poptávku přes odkaz níže. Nejpozději do 24 hodin se s Vámi spojíme a najdeme optimální řešení.