SOLAR Profi

Udržitelná a efektivní energetika

Obnovitelné zdroje a udržitelná energetika přináší nejen úspory, ale také konkurenční výhody...

Instalací FVE na střechách výrobních, skladových, průmyslových hal, lze získat levný a spolehlivý zdroj čisté elektrické energie. Spolu s využitím výkonných bateriových úložišť, Vám vybudujeme spolehlivý a efektivní energetický systém, který přináší nejen úspory, ale také ochranu drahých výrobních technologií např. před výpadky DS.

Ochrana přírody a životního prostředí je dalším prospěšným bonusem takové investice.

FVE - levný zdroj energie

Fotovoltaickou elektrárnu i úložiště pro Vás postavíme po celé ČR a SK.

  • průmyslové a skladové haly

  • zemedělské farmy

  • budovy úřadů a státní správy

  • školy a sportovní haly

  • nemocnice a zdravotnická zařízení

  • čerpací stanice PHM a autosalony

  • obchodní centra a showroomy

  • nabíjecí stanice pro elektromobily

Dotace

Společně s našimi partnery pro Vás vyřídíme dotace z aktuálně dostupných zdrojů a dotačních programů.

Obnovitelná energie ze slunce?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Čistý zdroj energie

Pomůžete změnit energetiku ve prospěch ochrany přírody a pro budoucnost planety

Udržitelnost

Podnikání s podílem obnovitelné energie je prvním krokem k firemní udržitelnosti

Green brand!

S vaší firmou se přihlásíte k udržitelné energetice a to je skvělý marketing

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přidejte se k firmám, co udávají směr!

Kvalita a výkon proveřená časem

Základem našich realizací jsou kvalitní a výkonné FV panely nejlepších světových výrobců.

20% výkonu navíc

Dlouholeté zkušenosti s panely SUNTECH dokazují skvělou stabilitu výkonu v čase.

Švýcarská kvalita

Unikátní technologie i světový rekord výkonu panelu 23,2%. Přinášíme švýcarskou kvalitu!

-----------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------

Test panelů SUNTECH na elektrárnách instalovaných v roce 2003 v Německu...

Red Dot Design Award 2021 / Švýcarská exportní cena / Cena za architekturu BIPV / Švýcarská solární cena / Evropská solární cena a další významná ocenění...

SUNTECH 420W Black (PDF)
file size: 360 kB

MEGASOL M425 Bf Black (PDF)
vfile size: 360 kB

Cobra!

To pravé pro střechu Vaší firmy.

Používáme moderní konstrukční systém pro instalaci FV panelů vhodný na ploché střechy s orientací panelů na Jih nebo Východ - Západ. Tento systém minimáně zatěžuje střešní konstrukci a umožňuje rychlou instalaci panelů. 

Některé z projektů

(Použity jsou také ukázky FV řešení našeho dodavatele Megasol Energie AG.)

Bateriová úložiště

Jsme na baterky!

Pro výkonově náročné průmyslové instalace solárních elektráren nabízíme velkokapacitní bateriová úložiště. Všechny výkonové řady úložišť od Alpha Ess jsou modulární, škálovatelné, se spolehlivým monitoringem 24/7 a možností vzdáleného řízení.

Například robustní a supervýkonný Energy Storage System může pojmout od 259 kWh - 1,2 MWh. Monitoring probíhá po celou dobu životnosti a provozu elektrárny / baterie.

Akumulace energie je efektivní způsob skladování elektrické energie z FVE vyrobené přes den, spolehlivou ochranou proti výpadkům distribuční sítě, pomáhá pokrytí odběrových špiček a je cestou k rychlé návratnosti investice.

Nabídku bateriových systémů a kalkulaci, vám zašleme na vyžádání a doporučíme na míru pro konkrétní projekt.

Smarten Your Energy

Brownfieldy

V ČR se v současnosti rozkládá cca 11 000 bývalých většinou nevyužívaných průmyslových, výrobních nebo těžebních areálů, které spadají pod status brownfield.

Fotofoltaika na střechách vysloužilých výrobních hal, je efektivní a udržitelná. Stejně tak realizace plovoucích solárních polí ve vytěžených a zatopených povrchových dolech. Vyrobená energie bude spotřebována v dosahu místa její výroby dle zásad decentralizace energetiky.

Revitalizace roky devastovaných území se již konečně stává součástí strategických plánů obnovy a rozvoje krajiny, které připravují instituce a samosprávy. My jsme připraveni se na těchto projektech podílet a přiložit ruku k dílu a obnově krajiny i veřejného prostoru. Tam kde jiní vidí problémy, my vidíme příležitosti...

Agrivoltaika

Zemědělství budoucnosti

Agrivoltaika už u nás není nový pojem, ale velmi účinná a v zahraničí prověřená technologie. Ve spolupráci s našimi dodavateli nabízíme kvalitní a účinné bifaciální fotovoltaické moduly, které jsou vhodné pro budování solárních elektráren na zemědělsky nebo chovatelsky využívané půdě.

Rostliny pěstované pod zastřešením z PV panelů nebo v jejich stínu mají vyšší výnosy, půda tolik nevysychá a vše je efektivně doplněno výrobou čisté elektrické energie. Vertikální ani horizontální instalace PV panelů na konstrukci nijak nebrání pohybu zemědělské techniky.

Instalace agrivoltaiky je rovněž strategickou součástí projektů obnovy krajiny, kdy se vrací půdě její zemědělské využití. Doplnění o výrobu elektrické energie pro využití v místě její produkce dává všemu další nový ekonomický přínos...

Carporty a nabíjecí stanice

Zastřešení parkovišť a výroba čisté energie

Elektromobilita

Elektromobilita a její rozvoj je závislý na dostatečné síti nabíjecích míst. Jako praktický doplněk podpory e-mobility proto nabízíme solární carporty, které jsou osazeny zastřešením ze speciálních fotovoltaických modulů.

Carport je možné doplnit nabíječkou

Carporty nabízíme jak "typové" pro instalaci u rodinných domů, tak vyrobené na zakázku pro obchodní centra, veřejná parkoviště nebo čerpací stanice PHM. Nabídku zpracujeme na vyžádání.

Fotovoltaika v architektuře...

V mnoha případech naráží záměr instalace běžných FV panelů na odmítavý postoj investorů z důvodu zásadního vlivu na vzhled a architekturu budovy.

Megasol Energie AG

My máme řešení. Unikátní fotovoltaické panely, které je možné dodat v různých barvách a designech, které mohou sloužit třeba jako jako balkónové zábradli...